logo jatubaht

Sparingi międzyklubowe w Ruhrow

01.09.2018 wybraliśmy się do niemieckiej miejscowości Ruhrow (80km) od Szczecina na sparingi międzyklubowe. Dostaliśmy zaproszenie od tamtejszego klubu First Fight Team, a impreza odbywała się pod szyldem Rock and Ring.

Gdy dojechaliśmy na miejsce byliśmy zaskoczeni, całość odbywała się na wiejskim festynie, gdzie stały stare wiejskie ciągniki, serwowano klasyczne niemieckie wursty i przeprowadzano np. konkurs rzutu kaloszem. Po środku całego tego zamieszania, pod dachem przypominającym starą stodołę rozłożony był ring, gdzie grały niemieckie zespoły rockowe. Ekipa FFT bardzo miło przywitała nas na miejscu, po czym mieliśmy chwilę na spróbowanie wszystkich atrakcji.

Około 16:00 zespoły zwinęły się z ringu i zaczęło się przedstawienie. Na początku wspólnie z Niemcami zrobiliśmy rozgrzewkę, poprowadzoną przez ich trenera, a następnie zaprezentowaliśmy się na tajskich tarczach. Sparingi wyglądały tak, że dobieraliśmy zawodników i zawodniczki w pary, a ci stawali na przeciwko siebie w ringu i walczyli 3x1minutę. Całość przebiegała w przyjaznej atmosferze, studziliśmy zapały agresywniejszych zawodników, aby nie przerodziło się to w bójkę, a było zabawą. Licznie zgromadzona publiczność nagradzała co ciekawsze akcje brawami i okrzykami. Poziom niemieckich zawodników był przyzwoity, więc cała impreza wyszła naprawdę pozytywnie. To na razie początek naszej współpracy z FFT, wkrótce na pewno zorganizujemy razem jakieś wydarzenie, dodatkowo reprezentanci First Fight Team wystąpią na nadchodzącej Gali SLT7.

 

jatubaht to my