logo jatubaht

Aktualności

Już 27.10 o godzinie 17:00 kolejna szansa na obejrzenie emocjonujących walk w Hali Widowiskowej Szczecińskiego Domu Sportu. Tym razem organizatorzy przewidują walki zawodowe, oraz emocje na najwyższym poziomie. Swoją obecność potwierdziły kluby z Niemiec, więc będzie to pierwsze międzynarodowe SLT. Każdy, kto odwiedzi SDS tego dnia na pewno wyjdzie zadowolony!

Czytaj więcej

Od września zapraszamy wszystkich do dołączenia do Jatubaht!! Każdy może spróbować swoich sił w orientalnym sporcie jakim jest Muay Thai. Na początek wystarczą chęci i strój sportowy.

Czytaj więcej

01.09.2018 wybraliśmy się do niemieckiej miejscowości Ruhrow (80km) od Szczecina na sparingi międzyklubowe.

Czytaj więcej

W nocy 20.07.2018, po 12 godzinach w trasie zawitaliśmy do Rożnowa, który był naszą bazą w trakcie ALMMA 152 w Jurkowie. Rożnów to malowniczo położona miejscowość w dolinie Dunajcu, 40km od Nowego Sącza.

Czytaj więcej

W sobotę 12.05 na Hali Szczecińskiego Domu Sportu odbył się turniej dzieci i kadetów Polish Fighter Kids 3, w którym udział wzięło 4 zawodników naszego klubu. Był to dla nas szczególny dzień, gdyż wszyscy wojownicy Jatubaht stoczyli swoje pierwsze walki. Choć dyscyplina odbiegała nieco od naszej ukochanej dyscypliny czyli Muay Thai, chłopaki podjęli wyzwanie i spróbowali sił w formule kickboxing light kick.

Czytaj więcej

jatubaht to my