logo jatubaht

Polish Fighter Kids 3

W sobotę 12.05 na Hali Szczecińskiego Domu Sportu odbył się turniej dzieci i kadetów Polish Fighter Kids 3, w którym udział wzięło 4 zawodników naszego klubu. Był to dla nas szczególny dzień, gdyż wszyscy wojownicy Jatubaht stoczyli swoje pierwsze walki. Choć dyscyplina odbiegała nieco od naszej ukochanej dyscypliny czyli Muay Thai, chłopaki podjęli wyzwanie i spróbowali sił w formule kickboxing light kick. I tak po kolei:

 

 

Krzysztof Wojciechowski w kategorii -69kg kadet starszy wygrał jednogłośną decyzją sędziów pierwszą walkę, w drugiej przegrał z dużo bardziej doświadczonym rywalem z klubu SKT Tiger Dzierżoniów.

Oskar Drusko w kategorii -69kg kadet starszy po dynamicznym początku i mocnej wymianie otrzymał cios, który wywołał bardzo silne krwawienie z nosa i nie mógł kontynuować walki, tym samym przegrywając.

Maksymilian Gągorowski w kategorii -63kg kadet starszy uległ po dobrym pojedynku stosunkiem głosów sędziów 2:1 dla przeciwnika.

Kacper Dobrucki w kategorii -63kg kadet starszy także po świetnej walce przegrał niejedno głośną decyzją sędziów.

Każdy z zawodników dał z siebie na zawodach 100% i mimo, że zakończyliśmy rywalizację bez medali zdobyliśmy cenne doświadczenie, które na pewno zaowocuje w przyszłości!

jatubaht to my